П`ятниця, 03.05.2024, 08:30

П А М’ Я Т К А   Д Л Я   Б А Т Ь К І В

Дорогі татусі! Ми хочемо запропонувати Вам деякі поради для того, щоб Ви були ідеальними батьками, ідеальним прикладом для своїх дітей.

1.Будьте самим собою. Не надівайте « масок». Бути батьком – це не роль, це насправді. Батько буває самим собою, коли спокійно виражає свої думки і почуття.

2.Будьте уважні до дітей, цікавтеся ними. Грайтеся, сперечайтеся, слухайте. Деякі дослідники виявили зв’язок між відсутністю батька і поганими оцінками у школі, низькими розумовими здібностями, злочинністю й агресивністю.

3.Подавайте приклад витримки. Бруно Ферерро мудро радить батькам: «Коли капризують діти, не капризуй ще й ти». Вміння опанувати себе – ось приклад, якого так потребують діти.

4.Навчіть дітей бачити головне у позитивних і негативних життєвих фактах. Діти завжди мають бути впевненими у підтримці свого батька.

5.Навчіть дітей розв’язувати проблеми. Будьте таким татом, який знайде вихід із будь – якої ситуації.

6. Не втрачайте будь – якої нагоди завоювати довіру своїх дітей.

7. Показуйте гармонію, повагу та педагогічну згоду із дружиною перед дітьми.

8. Пам’ятайте, що фігура батька відіграє основну роль у формуванні совісті. Ваша дитина шукає у Вас сильну особистість.

9. Не забувайте час від часу дякувати своїм дітям.

10. «Будьте безпечним островом для тих, у кого цього дня катастрофа» (Б.Ферерро). Гарний батько вміє створити диво спогадів через маленькі образи любові.

Категорія: Соціально-психологічна служба | Додав: Papariga (07.05.2018)
Переглядів: 249 | Рейтинг: 0.0/0