Четвер, 28.03.2024, 20:55

Головна » Статті » Виховна робота

Шкільна ярмарка!

Традиційно ,щороку, проводиться осіння шкільна  ярмарка. Це сприяє відродженню та зберіганню традицій рідного краю.

19жовтня в Квасівькій ЗОШ І-ІІІ ст.і вирував веселий і гомінкий осінній ярмарок. Підготовка до нього велася цілий тиждень. Кожний клас  продумував, який асортимент товару запропонує до продажу, як оформить своє торгове місце,  як буде закликати покупців і заохочувати найактивніших з них, старали традиційний одяг,. Ярмарок розташувався на подвір'ї школи. Участь в ньому взяли учні 5-11 класів. Наймолодшим з них торгувати допомагали класні керівники. Вони не тільки закликали покупців до своїх ласощів, але й купували їх на інших "торгових точках", у сусідніх класів.

Шкільне подвір'я нагадувало мурашник. Погода сприяла цьому якнайкраще: яскраве сонечко, тепле ласкаве повітря - здавалося, що до нас знову повернулося літо. Розпочався ярмарок. Перед присутніми розгорнувся справжній смачний світ: акуратно , зі смаком сервіровані столи і безліч ласощів, продавці вбрані у вишиванки ,запаски. .  Чого там тільки не було: різноманітні тістечка та печива, бануш, кремзлики, сирники,тертьиник, перекладувана баба, зільиник та коржики, тортики та кексики, напої  та вареники, гриби різного асортименту,виноград та яблука. Зійшлося багато покупців, серед яких були і учні, і батьки, і вчителі, і адміністрація школи, і відпочиваючі санаторію, які були неперевершено здивовані цим святом. Кожний прилавок оточувало багато покупців, які бажали придбати смакоту.

Ярмарок тривав близько години, впродовж якої столи-прилавки швидко стали пустими, а всі його учасники  повернулися до своїх буденних справ.

Зібрані на ярмарку кошти підуть на благоустрій школи, а саме - на її озеленення.

Категорія: Виховна робота | Додав: Papariga (22.12.2017)
Переглядів: 346 | Рейтинг: 0.0/0