Субота, 18.05.2024, 21:21

Головна » Статті » Виховна робота

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

В рамках Тижня права  було проведено різноманітні заходи/

Мета та завдання Тижня - розповсюдження правових знань серед дітей та підлітків. У тиждень правових знань включилися вчитель  правознавства - Дем'ян Г.І, соціальний педагог Студеняк І.В , ЗДВР Писар О.Ю. В своїй діяльності використовувалися  форми саме профілактичної роботи, спрямованої не лише на підлітків «групи ризику», але і тих, кого ця проблема ще не торкнулася.

Дитинство - найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Будь-яка людина, починаючи з самих юних років, стикається з ситуаціями, коли необхідно знати свої права і обов’язки. Чомусь дуже багато думають, що права людини – це щось само собою зрозуміле, те про що знає мало не кожне немовля. Те, в чому абсолютно не потрібно розбиратися – адже все зрозуміло!. Права дитини - це не просто приказка, яку можна вживати в розмови. Квасівська школа працювала за таким планом.

Оформлено куток «Права та обов’язки учнів» , виставку літератури на правову тематику». (Соціальний педагог, бібліотекар)

Відбулися години спілкування «Мої учнівські обов’язки»– учні 6-8-х класів, «Знай Закон і Закон збереже тебе» - учні групи «ризику», «Вивчаємо свої права» учні 2-х і 4-х кл. «Відповідальність людини за свої вчинки» - учні 9-11-х кл. (Кл.керівники, соціальний педагог).

Відкритий урок з правознавства «Що таке самоврядування. Демократія у шкільному житті» - учні 9-Б кл. (Вчитель правознавства Дем’ян Г.І.).

Відеолекторій «Станція призначення – життя» - учні 10 класу (Соціальний педагог, вчитель інформатики)

Проведено Всеукраїнський урок «Права людини» - учні 5-11-х класів. (Кл.керівники, соціальний педагог, ЗДВР, вчитель правознавства).

Категорія: Виховна робота | Додав: Papariga (22.12.2017)
Переглядів: 315 | Рейтинг: 0.0/0