П`ятниця, 29.03.2024, 15:33

Головна » Файли » Військово-патріотичне виховання

НЕБЕСНА СОТНЯ
03.03.2018, 23:52

Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено і безстрашно до своєї мети.  І тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в Квасівській ЗОШ І-ІІІ ст.» протягом 19.02 - 21.02.2018 р. було проведено цикл заходів із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

В понеділок 19 лютого учні декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічки пам’яті , та проведено уроки мужності " Україна - це територія  гідності і свободи.

19 лютого відбувся конкурс на створення  відеофільму, інтерактивних презентацій на тему " Український День Гідності та Свободи , під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані.

20 лютого відбулася дуже цікава зустріч учнівських та педагогічних колективів,   з воїнами АТО

На виховній годині 20.02  на тему «Революція Гідності та Свободи: як це було… ","Ми вільні громадяни, вільної жержави.» учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, також було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

Цікавим та змістовним був круглий стіл «Моя громадянська позиція», який відбувся 21 лютого. Ведуча нагадала присутнім про героїчні події тих  «чорних» днів листопада 2013 р. – лютого 2014, про початок національної революції. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами. Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Україна – країна трагедій і краси, де найбільше люблять волю і найменше її знали, країна гарячої любові до народу і «чорної» зради, довгої вікової, героїчної боротьби за волю і незалежність.  21лютого бібліотекарем школи Ковбаснюк Н.П проведено виставку книг та огляд періодичної преси про ці події в Україні .

Ми не маємо права забути, що  Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.

Категорія: Військово-патріотичне виховання | Додав: Papariga
Переглядів: 305 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0