Вівторок, 16.04.2024, 09:00

свято першого дзвоника.
21.12.2017, 20:22

1- вересня .День знань .

Я від щирого серця вітаю всіх із цим святом! 1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

Свято розпочали ведучі- учні Квасівської школи. Під музику та гучні оплески зустріли на святі першокласників - із своїми першими вчителями , Кабаль М.Д, та Ключкович Т.Ю,разом з одинадцятикласниками, які вивели на лінійку, а батьки їх випустили під вишиті рушники. Ця малеча підняла настрій усім присутнім цього свята.

Директор школи  Дем'ян Г.І ,привітала вчителів , батьків, учнів такими словами :

1 вересня — це початок нового етапу в житті для хлопців, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть ненудними, книги — цікавими, шкільна дружба — міцною!

Шкільні роки — це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, сподіваюся, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати нашу школу, вчителів і однокласників.

1 вересня для випускників — це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля — у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до внз. Дерзайте — і у вас усе вийде!

На закінчення свята 11-ти класники затанцювали вальс , і провели першокласників на перший урок. Свято підготували ЗДВР -Писар О.Ю., педагог організатор - Зеленчук О.М., вчитель музичного мистецтва - Кабаль Л.О.,директор школи Дем'ян Г.І, ЗНВР - Папарига В.І.

Категорія: Шкільне самоврядування | Додав: Papariga
Переглядів: 304 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0