П`ятниця, 29.03.2024, 02:36

День учителя!
[ Викачати з сервера (201.4 Kb) ] 21.12.2017, 22:41

Із безлічі професій на Землі,

Які вже є, яких ще будуть вчити, -

Є головна, як віщий, сущий хліб,

І назва цій професії – Учитель!

Такими слова із вуст Попович Христини розпочалось урочисте святкування Дня вчителя в Квасівській  ЗОШ І-ІІ ст. . Діти висловлювали сердечну вдячність педагогам за їх невтомну працю, недоспані ночі та щиру підтримку. Ще Сократ говорив про те, що істинне знання не можна вкласти у свідомість учня ззовні, воно повинне вирости з глибин його особистості і за допомогою учителя вийти у світ. Професія педагога є невдячною і потрібно мати велике терпіння та силу волі, щоб кожного року з високо піднятою головою іти на зустріч новим дітям.

Із вітаннями  до вчителів звернулись учні Квасівської ЗОШ І-ІІІст.., які показали себе з найкращої сторони. Їхні дзвінкі голоси, щирі слова та ніжні погляди служили бальзамом не для однієї вчительської душі. Висловити вдячність за вірність професії досить важко, проте вони це зуміли. Коли Григораш Павліна  промовила такі слова вдячності: «За любов до рідної землі, спасибі, дорогі учителі!», - важко було втриматись від сліз, від сліз гордості педагога за свою професію.

На святі  пролунали під музичним супроводом  «Перша вчителька», «Школярі, школярики», «А ми бажаємо Вам добра» , «Дорогі вчителі»,.«Коломийки"- написані Кабаль Л.О. І тут учні  зуміли показати таланти. Важко було не помітити радість як на вчительських, так і на дитячих обличчях. Це виявилось святом і для молодших представників шкільної родини.

В підготовці й організації свята учням  допомагали ЗДВР Писар О.Ю., Зеленчук О,М. яка надихала учнів проявляти свої таланти.

Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною. Велике щастя мати мудрого, талановитого наставника, який уміло передає свої знання та вміння. А найбільше щастя для вчителя – бачити у своїх учнях продовження себе.

У якості подарунка своїм учителям, щоб хоч на день вони змогли забути про працю, учні старших класів проводили уроки самостійно. «Спочатку було дивно,як це має проходити. Проте зваживши всі за і проти, дирекція школи пішла на зустріч учням та дозволила на день замінити їх», - розказує директор школи, Дем'ян Г.І.

Вразила своїми знаннями з біології Попович Христина. Показали свої здібності у царині наук - математиці Писар Марія Василівна та Григораш Павліна. В ролі юних фізиків проявили себе Студеняк Василь та Метничук Христина. Легко вдавалось зацікавити дітей Папаризі Евеліні та Кушнірюк Яніні, які заміняли вчительку англійської мови. По-справжньому організованою та наполегливою виявилась Шемейко Анастасія, побувавши в неї на уроці української мови та літератури, однозначно можна було відкрити для себе багато нового та цікавого. Під час проведення фізкультури зумів проявити свої спортивні навички Бадусяк Петро. Юним географом в цей день стала Кабаль Марія. Писар Марія не просто провела урок природознавства, а зуміла захопити дитячу увагу на ці сорок п’ять хвилин.

Діти зуміли проявити себе, відкрили у собі нові таланти. Можливо не всі з них стануть педагогами, проте після такого досвіду, вони безперечно почнуть більше цінувати вчительський труд.

Категорія: Шкільне самоврядування | Додав: Papariga
Переглядів: 310 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0